Мельбурн сегодня, протесты продолжаются
Sergey GordeyОдесса. Прямая трансляция.
Похожее видео
Ще-
Гелиоситсема для горячей водынагрев до 300 литров в сутки
-
Доска объявленийАвто, недвижимость, услуги и товары
-
Новости УкраиныЛента.укр
-
Игры онлайнБолее 2000 интересных игр. Играть!
-
Финансовые новости Украины и Мирав реальном времени
-
Главные новости Украиныв реальном времени
-
Лента новостей УкраиныПодача новостей в реальном времени
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая солнечная станция на 10 кВт
Питання і відповіді
- 22:26
- 17:56
-
16:47
Я найняв маркетологів щоб навели порядок з моїм брендом, фільтрація... (Dyd)
- 15:53
- 14:14
Як повідомляє сьогодні, 2 травня, «Українська правда», в п’ятницю на Соборній площі в Одесі зібралися близько тисячі активістів з українськими прапорами. Зокрема часть у ході патріотів України взяли й футбольні фанати.
Неподалік від місця збору активістів – невелика кількість працівників міліції. Активісти вигукували «Слава Україні – героям слава! Слава нації – смерть ворогам! Схід і Захід разом», антипутінські кричалки.
Майже одразу після того, як хода рушила в напрямку вулиці Дерибасівської (за даними учасників проукраїнської акції, там знаходяться проросійські активісти, котрі виступають за федералізацію регіону), на вулиці почулися вибухи від розриву світлошумових гранат, в бік активістів полетіли димові шашки. За даними стрімерів, в учасників проукраїнської ходи летить каміння.
Декілька автівок, припаркованих на шляху ходи, розбиті. За даними очевидців, «кількасот маргиналів з битами, ланцюгами та іншою зброєю йдуть «шукати бандерівців».
Когда этот бардак прекратится. Одесса Мама. Помните (Шаланды полные кефали. В Одессу Костя приводил. И все бендюжники вставали. Когда в пивную он входил. )
Одесса один из самых прекрасных городов на планете земля. я до 2009 года там был много раз.)
Одесситы патриоты !!!! Гнать в рашу гастролёров !!!!
Тетенька,вас кто то обидел,не печальтесь. все будет хорошо.
Шура! ваша латентная сентиментальность...(Шаланды полные кефали...) может много о вас рассказать !!! В вашу шаланду влезет вся кефаль из Одессы или вы оптимист ?
Гнать в шею гостей из Киева. не просто гнать а поганой метлой.людей пожгли ироды,